Skip to Content

Киев

МЗС застерігає українців від поїздок до Бангладеш

Беспорядки в Бангладеше

Міністерство закордонних справ України не рекомендує співвітчизникам відвідувати Бангладеш через численні заворушення і спалахи насильства. Відповідна заява з'явилася на офіційному веб-ресурсі відомства в п'ятницю, 10 січня.

Міжнародний Форум «Історичної Майстерні Європи»

Международная мастерская Европы

До 70-ї річниці нападу німецького вермахту на Радянський Союз та початку війни в Радянському Союзі німецький федеральний Фонд «Пам'ять, Відповідальність та Майбутнє» та Інститут Глобальних та Європейських Студій м. Лейпцига вперше в Україні проведуть Міжнародний Форум «Історичної Майстерні Європи» на тему «1941 рік: німецька нищівна війна в Україні та її учасники». Форум відбудеться вчетверте. Після зупинок Форуму у містах Лейпциг, Вроцлав та Вільнюс, Форум вперше цього року відбудеться в Україні.

Заключний захід Німецько-Українського енергетичного форуму

Немецко-Украинский энергетический форум 2010

18 листопада у Києві відбувся заключний захід Німецько-Українського енергетичного форуму 2010 – конференція „Німецький досвід створення сталої системи енергозабезпечення”. Вона була організована Федеральним міністерством довкілля, охорони природи та безпеки ядерних реакторів, Національним агентством України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів, Українсько-Німецьким форумом та Посольством Німеччини в Україні.

У Києві відкрився фестиваль турецького кіно

Афиша фильма "Любовь на другом языке"

У культурному центрі Києва в кінотеатрі "Київ" відкрився третій фестиваль "Тиждень турецького кіно в Києві". З 24 по 28 червня українські глядачі зможуть побачити шість картин: драми "Кохання на іншій мові", "Скринька Пандори", "Моє єдине щастя", військову драму "Подих", напівдокументальний стрічку "Дві мови, один чемодан" ("Дорога до школи"), кримінальну драму "Лай чорних псів".

Посол Гаймзьот вручив Віталію Кличку Федеральний орден за заслуги

Фото: Посол Гаймзет вручил Виталию Кличко Федеральный орден за заслуги

Посол Гаймзьот вручив Віталію Кличку Кавалерський хрест Федерального ордена "За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина" (на шийній стрічці), яким його нагородив Федеральний президент д-р Горст Кьолер.

Посол США в Україні віддячив прапорщика внутрішніх військ, який захистив Посольство від хулігана з ножем

Американский флаг

У ніч на 23 травня чоловік із собакою підійшов до воріт посольства. Хуліган спочатку погрожував підірвати усіх, а потім дістав ніж і став різати колеса припаркованого дипломатичного мікроавтобуса. 34-річний охоронець посольства прапорщик Петро Кучерина безуспішно намагався втихомирити хулігана, після чого був змушений зробити два постріли з травматичного пістолета на поразку. Поранений зловмисник втік, але незабаром його затримала міліція. За даними Департаменту МВС України, нападник встиг поранити охоронця ножем.

Посольство Португалії запрошує на Фестиваль португальського кіно

Афиша фильма "Капитаны апреля"

Посольство Португалії в Україні запрошує на Шостий Фестиваль португальського кіно 2010, який пройде в Києві з 3 по 5 червня. П'ять фільмів фестивалю будуть представлені мовою оригіналу в "Синьому залі" і з перекладом - в "Червоному залі" "Будинку кіно". Всі стрічки мають субтитри англійською мовою.

У Посольстві Литви відбулась презентація елітного шоколаду ручної роботи

Презентация элитного шоколада ручной работы

25 травня 2010 року Посольство Литовської Республіки в Україні та бутік бельгійського шоколаду «Основний інстинкт», власницею якого є литовський підприємець Саулє Рапнікєнє, провели прийом, присвячений відкриттю першого бутіка авторського шоколаду у Києві.

У Посольстві США в Україні пройшли антитерористичні навчання

Американский флаг

У рамках співпраці Служби безпеки України (СБУ) з іноземними спецслужбами в питаннях боротьби з тероризмом, а також на виконання міжнародних зобов'язань із забезпечення безпеки дипломатичних установ іноземних держав у Києві, проведено планові тактико-спеціальні навчання на території Посольства США в Україні.

Посольство Туркменістану відзначило в Києві День Конституції та день поезії свого національного поета Махтумкулі

У памятника поэта Махтумкули

18 травня, у День Конституції, а також державного свята Дня Відродження, Єдності та поезії Махтумкулі Фрагі Посольством Туркменістану в Україні було організовано покладання квітів до пам'ятника поета в Києві.

В урочистому заході взяли участь співробітники Посольства Туркменістану, представники МЗС України, глави українських компаній, що працюють в Туркменістані, акредитовані посли, представники мерії Києва, а також студентська молодь Туркменістану, яка навчається в Україні, і представники туркменської діаспори.

RSS-матеріал


Rambler's Top100 Яндекс цитирования