Skip to Content

МЗС застерігає українців від поїздок до Бангладеш

Беспорядки в Бангладеше

Міністерство закордонних справ України не рекомендує співвітчизникам відвідувати Бангладеш через численні заворушення і спалахи насильства. Відповідна заява з'явилася на офіційному веб-ресурсі відомства в п'ятницю, 10 січня.

Міжнародний Форум «Історичної Майстерні Європи»

Международная мастерская Европы

До 70-ї річниці нападу німецького вермахту на Радянський Союз та початку війни в Радянському Союзі німецький федеральний Фонд «Пам'ять, Відповідальність та Майбутнє» та Інститут Глобальних та Європейських Студій м. Лейпцига вперше в Україні проведуть Міжнародний Форум «Історичної Майстерні Європи» на тему «1941 рік: німецька нищівна війна в Україні та її учасники». Форум відбудеться вчетверте. Після зупинок Форуму у містах Лейпциг, Вроцлав та Вільнюс, Форум вперше цього року відбудеться в Україні.

Підписання українсько-словацьких документів

Гашпарович и Янукович

У Братиславі в присутності Президента України Віктора Януковича та Президента Словацької Республіки Івана Гашпаровича міністри закордонних справ України і Словаччини підписали Угоду про внесення змін і доповнень до Угоди про малий прикордонний Рух.

ЄС констатував зростання виданих українцям віз

Прапор Європи

Європейський Союз заявив про збільшення числа виданих українцям шенгенських і національних віз у 2010 році, в тому числі довгострокових і безкоштовних. За попередніми даними, у вказаний період нашим громадянам було видано понад 1 млн віз, більше третини з яких - безкоштовно. При цьому лише 3% українців, що подали документи на візи, їх не отримали.

В Америці спростять візовий режим для українців

Американский флаг

У США було прийнято рішення спростити для українців візовий режим. Громадяни України, які отримали візи менше, ніж рік тому, не повинні будуть проходити нове співбесіду для отримання візи.

У Баку відбулася зустріч Президентів України та Азербайджану

Президенты Украины и Азербайджана

У Баку відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Віктора Януковича та Президента Азербайджанської Республіки Ільхама Алієва. Військовий оркестр виконав Гімни обох країн, Глави держав обійшли стрій воїнів Почесної варти. Церемонія завершилася взаємним представленням офіційних делегацій України та Азербайджану.

Франція переходить на біометричні паспорти

Биометрические паспорта

У сенаті Франції обговорюється законопроект «щодо захисту особистісних даних ». Текст законопроекту припускає введення посвідчення особи нового покоління з двома вбудованими чіпами.

Продаж вживаного автомобіля Консульства

Продажа подержанного автомобиля Консульства

Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові оголошує торги - конкурс складених пропозиций для участі у продажі знятого з експлуатації та розмитненого автомобіля. Пропонований для продажу автомобіль можна оглянути в днях 2, 3, 6, 7 грудня 2010 року на стоянці Генерального Консульства.

Умови участі у конкурсі оферт:
1. Особи зацікавлені складають пропозицію купівлі, яка вміщає:
а) прізвище, ім'я і адресу або назву (фірми) та місце знаходження оферента,телефон, адресу електроної пошти,
б) пропоновану ціну і умови оплати,

Заключний захід Німецько-Українського енергетичного форуму

Немецко-Украинский энергетический форум 2010

18 листопада у Києві відбувся заключний захід Німецько-Українського енергетичного форуму 2010 – конференція „Німецький досвід створення сталої системи енергозабезпечення”. Вона була організована Федеральним міністерством довкілля, охорони природи та безпеки ядерних реакторів, Національним агентством України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів, Українсько-Німецьким форумом та Посольством Німеччини в Україні.

У Києві відкрився фестиваль турецького кіно

Афиша фильма "Любовь на другом языке"

У культурному центрі Києва в кінотеатрі "Київ" відкрився третій фестиваль "Тиждень турецького кіно в Києві". З 24 по 28 червня українські глядачі зможуть побачити шість картин: драми "Кохання на іншій мові", "Скринька Пандори", "Моє єдине щастя", військову драму "Подих", напівдокументальний стрічку "Дві мови, один чемодан" ("Дорога до школи"), кримінальну драму "Лай чорних псів".

RSS-матеріал


Rambler's Top100 Яндекс цитирования