Skip to Content

Литва

У Посольстві Литви відбулась презентація елітного шоколаду ручної роботи

Презентация элитного шоколада ручной работы

25 травня 2010 року Посольство Литовської Республіки в Україні та бутік бельгійського шоколаду «Основний інстинкт», власницею якого є литовський підприємець Саулє Рапнікєнє, провели прийом, присвячений відкриттю першого бутіка авторського шоколаду у Києві.

Виставка сучасного литовського живопису «Стан неспокою» у Києві

Современная литовская живопись

У київському Центрі сучасного мистецтва „Soviart“ 20 травня 2010 року відкрилась виставка сучасного литовського живопису «Стан неспокою». У виставці представлені роботи різних поколінь литовських художників: Віґантаса Паукштє, Лінаса Ляндзбєрґіса, Бронюса Ґражіса, Вірґініюса Вінінґаса, Константінаса Ґайтанджі, Вітаутаса Васілюнаса.

У почесних консульствах Литовської Республіки у Херсоні і Сімферополі відбудеться прийом громадян з консульських питань

Прапор Литви

Повідомляємо, що 19 травня 2010 року у приміщенні Почесного Консульства Литовської Республіки у Херсоні (вул. Петренка, 18) та 20, 21 травня 2010 р. у приміщенні Почесного Консульства Литовської Республіки у Сімферополі (вул. Турецька, 12) працюватиме Радник Посольства Литовської Республіки в Україні з консульських питань Аста Андріяускєнє.

Легенда литовської фотографії Вітас Луцкус у Харкові

Выставка работ Витаса Луцкуса

Вітас Луцкус – легенда литовської фотографії, роботи якого навіть за його життя експонувались доволі рідко. Однак, в Україні, де він мав багато друзів, деякі з яких ще й зараз показують один одному власноруч зроблені портрети литовського фотохудожника, це вже буде третя виставка легенди литовської фотографії за кілька останніх років.

Музичний фестиваль в Україні: дипломати, граючи на віолончелях, зануряться у пісочне море спогадів

Виолончели

23-25 квітня 2010 року в Одесі відбудеться 16-тий міжнародний фестиваль «Дві ночі і дві ночі нової музики». У цьому, одному з найвідоміших фестивалів сучасної музики у Східній Європі, звучатиме й професійна музика литовських композиторів.

Посольство Литовської Республіки в Україні запрошує подавати заявки проектів

Флаг Литвы на фоне неба

Посольство Литовської Республіки в Україні запрошує подавати заявки проектів щодо розвитку литовської співпраці і допомоги демократії на 2010 рік (від 1000 до 10000 литів).

Громадянська акція «Робимо 2010» відбулась й у столиці України Києві

Уборка склонов Замковой горы

Цього року до щорічної акції з благоустрою «Робимо 2010» приєдналась й столиця України Київ. За ініціативою Посольства Литовської Республіки в Україні 17 квітня 2010 року співробітники Посольства, литовські підприємці, які працюють у Києві, представники Київського товариства литовської культури ім. Майроніса, школярі Київської середньої школи №147, які вивчають литовську мову, спільно із співробітниками Генеральної дирекції Київради з обслуговування іноземних представництв зібралися на толоку.

Запрошуємо на акцію прибирання схилів Замкової гори

Мусор на Замковой горе

Співробітники Посольства Литовської Республіки у Києві, Литовсько-українського фонду ім. Т. Г. Шевченка і литовці, які проживають у Києві, за сприяння Київської міської державної адміністрації мають намір очистити територію Замкової Гори, на якій литовцями у XV ст. був побудований оборонний замок.

Почесне консульство Литовської Республіки в Україні в Ужгороді

Прапор Литви
Адреса
м. Ужгород, Набережна Незалежності, 18-2
Телефон
(+38 032) 297-71-71
Е-mаil
viktor@setvik.com.ua

Почесне консульство Литовської Республіки в Україні в Херсоні

Прапор Литви
Адреса
73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18
Телефон
(+38 0552) 32-70-70
Факс
(+38 0552) 32-70-70
Е-mаil
skif@bgc.kherson.ua
RSS-матеріал


Rambler's Top100 Яндекс цитирования