Skip to Content

У почесних консульствах Литовської Республіки у Херсоні і Сімферополі відбудеться прийом громадян з консульських питань

Прапор Литви

Повідомляємо, що 19 травня 2010 року у приміщенні Почесного Консульства Литовської Республіки у Херсоні (вул. Петренка, 18) та 20, 21 травня 2010 р. у приміщенні Почесного Консульства Литовської Республіки у Сімферополі (вул. Турецька, 12) працюватиме Радник Посольства Литовської Республіки в Україні з консульських питань Аста Андріяускєнє.

Радник прийматиме документи на Шенгенські візи з метою подорожі в Литву, також консультуватиме та прийматиме документи з питань громадянства Литовської Республіки, дозволів на проживання тощо.

Прийом громадян буде відбуватися тільки за попереднім записом по телефонах консульств (+38 0552) 32-70-70 у Херсоні і (+38 0652) 24-85-15 у Сімферополі.

Особи, які мають Посвідку на право збереження громадянства Литовської Республіки або можуть підтвердити документами своє литовське походження (свідоцтво про народження та ін.), мають право подавати документи на оформлення багаторазової Шенгенської візи терміном дії понад один рік.

Пропонуємо скористатися можливістю подати і отримати документи на візи у Херсоні і Сімферополі.Rambler's Top100 Яндекс цитирования