Skip to Content

Німеччина

Міжнародний Форум «Історичної Майстерні Європи»

Международная мастерская Европы

До 70-ї річниці нападу німецького вермахту на Радянський Союз та початку війни в Радянському Союзі німецький федеральний Фонд «Пам'ять, Відповідальність та Майбутнє» та Інститут Глобальних та Європейських Студій м. Лейпцига вперше в Україні проведуть Міжнародний Форум «Історичної Майстерні Європи» на тему «1941 рік: німецька нищівна війна в Україні та її учасники». Форум відбудеться вчетверте. Після зупинок Форуму у містах Лейпциг, Вроцлав та Вільнюс, Форум вперше цього року відбудеться в Україні.

Заключний захід Німецько-Українського енергетичного форуму

Немецко-Украинский энергетический форум 2010

18 листопада у Києві відбувся заключний захід Німецько-Українського енергетичного форуму 2010 – конференція „Німецький досвід створення сталої системи енергозабезпечення”. Вона була організована Федеральним міністерством довкілля, охорони природи та безпеки ядерних реакторів, Національним агентством України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів, Українсько-Німецьким форумом та Посольством Німеччини в Україні.

Посол Гаймзьот вручив Віталію Кличку Федеральний орден за заслуги

Фото: Посол Гаймзет вручил Виталию Кличко Федеральный орден за заслуги

Посол Гаймзьот вручив Віталію Кличку Кавалерський хрест Федерального ордена "За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина" (на шийній стрічці), яким його нагородив Федеральний президент д-р Горст Кьолер.

Посольство Німеччини в Україні

Прапор Німеччини
Адреса
01901, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 25
Телефон
(+38 044) 247-68-00
Факс
(+38 044) 247-68-18
Е-mаil
kanzlei@german-embassy.kiev.ua

Герб Німеччини

Герб Німеччини

Герб Німеччини - офіційний державний символ Федеративної республіки Німеччина. Зображення являє собою чорного орла з червоними лапами на золотому фоні. Орел на гербі Німеччини символізує силу і міць цієї держави.

Прапор Німеччини

Прапор Німеччини

8 травня 1949 в Бонні зібралася Парламентська рада, що складається з представників ландтагів земель в зонах окупації США, Великобританії та Франції, прийняла Основний закон Федеративної Республіки Німеччина, пунктом 2 статті 22 якого встановлено: «Федеральний прапор (нім. die Bundesflagge) - чорно-червоно-золотий», і 9 травня 1949 року, вперше на території Німеччини після 1933 року, чорно-червоно-золотий прапор було піднято над будівлею, де засідала Парламентська рада. Основний закон ФРН набув чинності 23 травня 1949.

RSS-матеріал


Rambler's Top100 Яндекс цитирования