Skip to Content

Підписання українсько-словацьких документів

Гашпарович и Янукович

У Братиславі в присутності Президента України Віктора Януковича та Президента Словацької Республіки Івана Гашпаровича міністри закордонних справ України і Словаччини підписали Угоду про внесення змін і доповнень до Угоди про малий прикордонний Рух.

Положення Угоди про місцевий прикордонний рух передбачають збільшення терміну безперервного перебування громадян України та Словаччини у прикордонних зонах обох держав з 30 до 90 днів протягом 180 днів, запроваджують безкоштовний порядок оформлення дозволів на місцевий прикордонний рух, а також зменшення терміну розгляду заяв громадян про оформлення зазначених дозволів з 60 до 30 днів.

Реалізація Угоди сприятиме подальшому розвиткові контактів між мешканцями прикордонних районів обох держав та забезпечуватиме покращення умов поїздок громадян України до Словаччини у режимі місцевого прикордонного руху.

Угода є першим двостороннім міжнародним документом, яким вносяться зміни до існуючих двосторонніх угод про місцевий прикордонний рух, укладених Україною з державами Європейського Союзу.Rambler's Top100 Яндекс цитирования