Skip to Content

Іспанія

Українці зможуть відправити сім'ї Самаранча свої співчуття

Хуан Антонио Самаранч

В Україні відкрита Книга співчуттів у пам'ять про почесного президента Міжнародного олімпійського комітету Хуана Антоніо Самаранча. Будь-який охочий може залишити тут свій запис. Книга знаходиться в Посольстві Іспанії в Україні по вул. Хорива, 46, і буде відкрита до 29 квітня 17:00. Потім її передадуть до Іспанії сім'ї покійного, повідомили в посольстві.

Посольство Королівства Іспанія в Україні

Прапор Іспанії
Адреса
01901, Київ, вул. Хорива, 46
Телефон
(+38 044) 492-73-20
Факс
(+38 044) 492-73-27
Е-mаil
embespua@mail.mae.es

Герб Іспанії

Герб Іспанії

Герб Іспанії - сумування всієї її історії. На ньому представлені всі королівства, які об'єдналися в сучасній Іспанії: Кастилія представлена замком; Леон, Астурія і Галісія - левом; Арагон, Каталонія і Балеарські острови - чотирма червоними смугами на золотому фоні; Наварра - у вигляді ланцюгів; Андалусія зображена у вигляді граната, так як в Іспанії він росте в основному тільки на землях Гранади - останньої мусульманської держави, захопленої християнськими королями в ході Реконкісти.

Прапор Іспанії

Прапор Іспанії

Державний прапор Іспанії складається з трьох горизонтальних смуг - верхньої та нижньої червоного кольору, середньої жовтого кольору, ширина якої в два рази більше червоної. На жовтій смузі зміщене до древка зображення герба Іспанії.

RSS-матеріал


Rambler's Top100 Яндекс цитирования