Skip to Content

Франція

Франція переходить на біометричні паспорти

Биометрические паспорта

У сенаті Франції обговорюється законопроект «щодо захисту особистісних даних ». Текст законопроекту припускає введення посвідчення особи нового покоління з двома вбудованими чіпами.

Конкурс “Французько-українських партнерських магістерських програм”

Старейший университет Франции – Сорбонна

Посольство Франції в Україні має приємність повідомити про відкриття конкурсу проектів створення та розвитку “Французько-українських партнерських магістерських програм". Цей проект має на меті сприяти активізації, розвитку та упорядкуванню університетських партнерських зв’язків наших двох країн.

З 19 до 25 травня 2010 року у Посольстві Франції будуть проведені роботи, пов’язані з оновленням інформаційної системи

Прапор Франції

У зв’язку з цим деякі служби Посольства будуть закриті для відвідувачів у ці дні (з 19 до 25 травня 2010 року): візова служба не матиме технічної можливості видавати візи, однак відділ віз буде працювати, але виключно у режимі прийому досьє, які можна буде подати у відділ у звичайному порядку. Служба цивільного стану також не матиме технічної можливості видавати французькі паспорти та перепустки.

Посольство Французької Республіки в Україні

Прапор Франції
Адреса
01901, м. Київ, вул. Рейтарська, 39
Телефон
(+38 044) 590-36-00
Факс
(+38 044) 590-36-24

Герб Франції

Герб Франції

Нинішній герб Франції став символом Франції після 1953 року, хоча і не має ніякого правового статусу в якості офіційного герба.

Прапор Франції

Прапор Франції

Прапор Франції є національною емблемою Франції відповідно з 2-ою статтею французької конституції 1958 року. Він складається з трьох вертикальних смуг - синьої, білої і червоної - і має пропорції 2 до 3. Введено в вживання 20 травня 1794 року. Синій колір символізує Святого Мартіна, покровителя міста Парижа. Червоний колір - це колір полум'я вогнищ і сердець. Білий колір - це символ французької національної героїні Жанни де Арк.

RSS-матеріал


Rambler's Top100 Яндекс цитирования