Skip to Content

Бангладеш

МЗС застерігає українців від поїздок до Бангладеш

Беспорядки в Бангладеше

Міністерство закордонних справ України не рекомендує співвітчизникам відвідувати Бангладеш через численні заворушення і спалахи насильства. Відповідна заява з'явилася на офіційному веб-ресурсі відомства в п'ятницю, 10 січня.

Посольство Республіки Бангладеш в Україні в Москві

Прапор Бангладеш
Адрес
119121, Москва, Земледельческий провулок, 6
Телефон
(+7 095) 246-78-04
Факс
(+7 095) 248-31-85
Е-mаil
bdot.moscow@mail.ru, bangla@com2com.ru

Герб Бангладеш

Герб Бангладеш

Національний Герб Бангладеш був прийнятий після оголошення незалежності в 1971 році. У центрі герба емблема латаття, обрамленої колосками рису. Над лататтям розташовані чотири зірки і трилисник джуту. Латаття (Shapla) є національною квіткою Бангладеш, вона зустрічається повсюдно на території країни. Рис уособлює те, що Бангладеш є аграрною країною. Чотири зірки представляють чотири принципи, які були закріплені першою конституцією Бангладеш, прийнятої в 1972 році, спочатку це були Націоналізм, Атеїзм, Соціалізм і Демократія.

Про прапор Бангладеш

Прапор Бангладеш

Пропорції 10:6. Являє собою червоний диск на зеленому полі. Диск розташований практично в центрі прапора, його центром є точка перетину вертикальної лінії, опущеною з 9/20 довгої сторони прапора (рахуючи від древка), і горизонтальної лінії, проведеної посередині вузької сторони. Радіус диска - 1/5 довжини прапора. Прийнятий у 1972 р. Зелений колір символізує іслам, червоне коло - висхідне Сонце як символ незалежності. На прапорах Бангладеш до початку 1970-х років на червоному колі в центрі прапора зображувалася карта Бангладеш.

RSS-матеріал


Rambler's Top100 Яндекс цитирования