Skip to Content

Афганістан

Посольство Ісламської Республіки Афганістан в Україні

Прапор Афганістану
Адреса
03037, Київ, Червонозоряний проспект, 42
Телефон
(+38 044) 270-13-94
Факс
(+38 044) 270-13-94
Е-mаil
afembkiev@yahoo.com

Герб Афганістану

Герб Афганістану

Герб Афганістану - Національна Емблема Афганістану є на Прапорі Афганістану й існує практично починаючи з появи і утворення самої країни. Найбільш тривале відсутність її було протягом 1980-х років, коли при владі був комуністичний режим, і наприкінці 1990-х, під час правління Талібану.

У останній версії герба є додана Шахада арабською мовою нагорі. Нижче за це - зображення мечеті з міхрабом, який стоїть перед Меккою з молитовної циновкою всередині. Додані до мечеті два прапори - прапори Афганістану. Нижче мечеті напис, який означає назву нації. Навколо мечеті гірлянда.

Про прапор Афганістану

Прапор Афганістану

Зразком для нинішнього прапора Афганістану послужив прапор 1930-1973 років. Державні органи влади використовують прапор з чорним гербом посередині, але поряд з ним є прапори з гербом білого і жовтого кольорів. На полотнище прапора три вертикальні смуги, де чорний колір - це колір історичних і релігійних прапорів, червоний - колір верховної влади короля і символ боротьби за свободу, а зелений - колір надії і успіху в справах. У центрі герба зображена мечеть з міхрабом і мінбар, над якою написана шахада «Немає божества крім Аллаха, і Мухаммед пророк його».

RSS-матеріал


Rambler's Top100 Яндекс цитирования