Skip to Content

Про робочу поїздку Посла Республіки Білорусь в Черкаську область

Прапор Республіки Білорусь

5 травня Посол Республіки Білорусь в Україні В. Величко напередодні 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні відвідав Черкаську область.

У ході поїздки відбулася урочиста церемонія вручення ювілейної медаллю «65 год вызвалення Рэспублікі Беларусь ад нямецка-фашысцкіх захопнікаў» ветеранам Христинівського району Черкаської області. У числі нагороджених - Олександр Титович Лінчук, удостоєний звання Героя Радянського Союзу за подвиг при форсуванні в Білорусі річки Дніпро. Раїсі Кирилівні Богданової - вдові Єгора Єгоровича Богданова, який прийняв перший бій 26 червня 1941 на річці Березина в районі м. Борисова, були передані архівні матеріали про участь її чоловіка в оборонних боях і фотографії пам'ятних місць.

З керівництвом міста і області були обговорені шляхи інтенсифікації білорусько-української торговельно-економічного співробітництва, просування білоруської продукції на місцевий ринок. Сторони висловилися за подальший розвиток кооперації та партнерських зв'язків двох країн.Rambler's Top100 Яндекс цитирования