Skip to Content

Білорусь

Посольство Республіки Білорусь в Україні в Києві

Прапор Республіки Білорусь
Адрес
01901 Київ, вул. М.Коцюбинського, буд. 3
Телефон
(+38 044) 537-52-00
Факс
(+38 044) 537-52-13
Е-mаil
ukr@belembassy.org

Прапор Республіки Білорусь

Прапор Республіки Білорусь

Прапор Білорусі - офіційний державний символ Республіки Білорусь, один з національних символів білорусів. Був прийнятий 7 червня 1995 за результатами референдуму. Він замінив біло-червоно-білий прапор, що використовувався з 1991 року.

Білорусь - єдина з країн СНД і Балтії, що відновила радянський прапор (з невеликими змінами). Сучасний прапор слід зразком прапора Української РСР, з якого були вилучені радянські символи - серп, молот і зірка, а орнамент зображено червоним кольором на білому фоні (на прапорі Української РСР орнамент був білим на червоному тлі).

Герб Республіки Білорусь

Герб Республіки Білорусь

Герб Білорусі - офіційний державний символ (емблема) Республіки Білорусь. Прийнятий 7 червня 1995 за результатами референдуму. Він замінив герб «Погоня» використовувався з 1991 року. За зразок був прийнятий герб Української РСР.

На підставі референдуму Президент Республіки Білорусь видав укази «Про затвердження еталона Державного герба Республіки Білорусь» та «Про затвердження положення про Державний прапор Республіки Білорусь».Rambler's Top100 Яндекс цитирования